Onderscheidingen

Het is altijd een eer om een onderscheiding te ontvangen van de Stadsprins. Hier een overzicht met namen die sinds de proclamatie Prinselijk zijn onderscheiden.

Algemeen

Burgemeester BrulsWilfred JansenColin Skinner

 

Familie (tijdens de familiebijeenkomst in Cafe De Derde Kamer)

Gerard TeunissenDint TeunissenCorin AlbersDave Albers
Tante SonjaMonique FrentropJeroen WagenaarJos van Summeren
Natasja van LoonBrigitte RosmalenXander RosmalenMarit Rosmalen
Mevr. RosmalenGert-Jan van de HazelkampJolande van der PolJolien Nieboer
Ward NieboerHenk van der PolRiet van der PolRick Berends
Marcel RaemakersGemmie RaemakersJoyce WillemsenJanneke Raemakers
Joep RaemakersOma RaemakersPaul RaemakersBram Nikkelen
Hans van de RijkJenny van ElkEsther Skinner

  

Stichting Openbaar Carnaval Nijmegen (SOCN)

Franc KorstenJoel van BeekRoy JacobsLars Hut
Pascal Rutten

 Ex Kabinet

Simon OverdijkLaura HollandHans Jansen van BenthumRoland Stenssen

Jeugkabinet

Jeugdprins Tije IIris van den BiggelaarSoraya OnstenkMark van Kruijsbergen
Jeffrey RabelinkGeert Alwicher

Heeren van Knotsenburg

Jo van SonHenk OrthHarry van MegenJo Meeuwsen
Ton van de LaarGerard van Groningen 

Carnavalsverenigingen

Jan Heukeshoven (de Deurzetters)Hans Albers (St. Anneke)Maarten van Leth (Blauwe Schuit)Raymond Megens (de Deurdrievers)
Kevin Pfeil (de Duumkes)Peter Pfeil (het Geberste Kruukse)Emile Beyerink (de Grashoppers)Patrick Molemans (Kiek ze Kieke)
Gerard Jansen (de Platte Knip)Raymond Huiskens (st. Stevenskrupers)Patric Tromp ('t Swerte Schaop)Leo Brouwer (Keulse Pot)

Mariska van den Heijligenberg (de Deurdrievers)

Geert Theunissen
(de Deurdrievers)

Wim Dinnessen (de Blauwe Schuit)

Sjoerd Disveld (het Durstige Bluumke)
Rene Lenting (het Durstige Bluumke)Mark Buck (st. Anneke)Harry Teunissen (st. Anneke / Assekruus)Jeroen Molleman (st. Anneke)
Ted Gesthuizen (st. Anneke)Geert van Alst
(st. Anneke)
Maik Jaspers
(de Waoterjokers)
Wout Engelaar 
(de Blauwe Schuit)
Wilma Janssen
(’t Swerte Schaop)
Mark Dodemont (het Geberste Kruukske)

Tom Kleinschiphorst (de Waoterjokers)Sebastiaan Jansen
(st. Anneke)



Saskia Villier (de Waoterjokers)Brigitte van der Spank (Blauwe Schuit)

Misha van Haaren (het Geberste Kruukske)

Marjolein in ’t Panhuis (het Geberste Kruukske)

Prins Vink I (Wurmersoppers – Bergharen)

Theo Rutten ('t
Swerte Schaop)

Ricky van Pinxteren (’t Swerte Schaop)

Hans van de Zande (’t Swerte Schaop)

Raymond van der Laan

 

Commissies

Henri Sturkenboom (optochtcommissie)Wilma Smeeman (voorzitter jury optocht)Andre Smeeman (Carnavalsmis)

Convent van Ex-Prinsen

Theo van SteenAd LansinkJos van LierRuud Kleinschiphorst
Frans HendriksWillem ArnsRuud de VriesCarl Strik
Theo BerendsenBas TeurlingsStan BrinkhoffJaap Lamers
Gerard BrouwerArien van den BergTon JanssenJohan Klomp
Robbert van VeenHans HarteloRonald RuttenRonald Roelofs

Overige

Rene Huisman (chauffeur)Chrisje Staal (fotograaf)Remco Benders (Rondom Mariken - Adjudantencorps)Jaime Tromp ('t Swerte Schaop - nieuwe president)
Niek Saleming (President het Geberste Kruukske)Angelica Kwakernaat (bestuurslid Geberste Kruukske)Joeri Fontijn (President Kiek ze Kieke)Prins Paul I (Prins van Knippenstekkie)
Prins Rutger den Pierel (Prins van Lent)Dhr. van de Water (40 jaar lid Vrolijke Heikneuters)Thea Overdijk (Miss Heikneuter)

Harry Wolf

Debby Wolf (commissie Dameszitting)Ellen Gerrits (commissie Dameszitting)Dimitri van Hees (Brouwerij de Brouwtoren)Bert van der Lans (loopt dit jaar 70e Vierdaagse)
Paul Saris/Prins Primus (InBev / Jupilier)Henk Geurts (Prinsentreffen)Christel Hendriks (Rondje Knotsenburg)Karel Hermsen (carnavalskrant)
Robbert Wolf (Robbert de Echte Bakker)

Ronny Janssen (Ronny’s Hair)Ton van Gaalen (voorzitter RvC N.E.C.)

Bart van Ingen (Algemeen Directeur N.E.C.)



Daniel Frankenhuis (eigenaar Yvey/De Goffert Hospitality & Events)Gert Stuyvenberg (Bongers Dranken)

Jeroen Stouthamer (Stouthamer Catering)Jack Bongers (Bongers Dranken)



Dennis Gentenaar

Malika (F-Graphics)

Kees Hofman (de Narrenvogels)

Marian Michielsen (de Trekvogels)
Rob (Pluryn)

Erik Snel (Jumbo)

Fred Idema (Fan Tatteme)